ده روش شخصی سازی محیط باغ با استفاده از گیاهان مصنوعی در فضای باز

با گذشت سالها ، گیاهان مصنوعی در فضای باز به ارائه ظاهر و زیبایی ماندگار در حیاط جلوی خود افتخار می کنند. طراحان حرفه ای باغ و معماران منظره از آنها به عنوان کاربردهای بیرونی در مکان های بایر و حتی در عرشه ها و پاسیوهای برهنه استفاده می کردند. اگرچه مصنوعی هستند ، اما اگر در معرض آفتاب و سایر عناصر قرار بگیرند به راحتی محو نمی شوند زیرا از مواد رده بالا آغشته به ماده دیگری برای تخریب فرابنفش ساخته شده اند. پرچین های تقلبی و بوته های مصنوعی در اندازه ها و اشکال مختلف نیز می توانند فضایی خارق العاده را بدون تلاش اضافی گیاهان زنده ایجاد کنند.

تا حدی ، این شاخ و برگ ها باعث شادی و لذت همیشگی بسیاری از افراد می شوند. نفیس بودن آنها پیام ها و گفته های خاصی را منتقل می کند که واقعاً تأثیری در رهگذران خواهد داشت. جدا از آزالیای مصنوعی ، باغچه و شمعدانی ، شما می توانید از انگور مصنوعی به عنوان لهجه های اضافی گله شده در سبدهای آویز و گیاهان بزرگ استفاده کنید.

در اینجا ایده های پیشنهادی آورده شده است که می تواند به شما در ارتقا the ساختارهای باغ گل خود کمک کند.

1.) یک طرح ایجاد کنید. ضروری است که شما منظره باغ مورد نظر خود را برای  قیمت گل آزالیا نتیجه ای باشکوه برنامه ریزی کنید. اگر چیزی دائمی می خواهید ، باید شاخ و برگهایی را که در تمام فصول سال شکوفا می شوند مانند گل مروارید ، بوگنویلا ، هسته هسته ، سرخس و گل مخروطی نگه دارید.

2.) اگر در منطقه ای گرمسیری زندگی می کنید ، قرار دادن بوگنویلای مصنوعی برای یک فضای درخشان یک مزیت است. اگر در ظروف زیبایی یا گلدان قرار بگیرند ، سرزنده تر به نظر می رسند.

3.) قرار دادن یک تماس اضافی در باغ شما بد نیست. منحنی یا کانونی جالب ایجاد کنید که برای چشم بینندگان بسیار جذاب تر باشد. مخلوط سنگ ، آزالیای مصنوعی و سرخس در یک نقطه کاملاً توجه فرد را جلب می کند.

4.) به طور منظم شاخ و برگهای در حال رشد باغ خود را بررسی کنید. اگر پرچین ها و درختچه ها به درستی اصلاح نشوند ، عالی به نظر نمی رسند.

5.) از رنگها به طور موثر استفاده کنید. نترسید که همیشه با رنگ بازی کنید زیرا آنها می توانند ظاهری عاشقانه و سرزنده به حیاط شما بدهند. تاک های مصنوعی روشن ، جعلی بودن مخلوط با بوته های روی شمشاد مصنوعی می تواند احساس هیجان به همسایگان شما بدهد.

6.) شادابی گیاهان را حفظ کنید. بازدید کنندگان شما از لمس و بوی شکوفه ها از نزدیک خوشحال خواهند شد.

7.) مکان خود را با رایحه شاخ و برگ های گل دهنده پر کنید. گذشته از بوی آنها می تواند ذهن گیج شما را آرام کند ، آنها می توانند به باغ شما احساس راحتی و دنج تری کنند.

ده روش شخصی سازی محیط باغ با استفاده از گیاهان مصنوعی در فضای باز
Scroll to top